Firma na klíč

  • Kontaktujte nás

Cenová ponuka

*Souhlas se spracováním osobních údajů.

Smlouva o zpracovani osobnich udaju CZ/Eng

Chcete pro svůj business využít výhody obchodní společnosti? Pak budete potřebovat správnou formu. Český právní řád zná několik druhů společností

  • veřejnou obchodní společnost,
  • komanditní společnost,
  • společnost s ručením omezením,
  • akciovou společnost.

Každá z těchto struktur má svá specifika a je důležité pečlivě posoudit všechny aspekty Vašeho podnikání, abyste zvolili tu skutečně vhodnou společnost.

Vybereme pro Vás vhodnou formu společnosti a připravíme ji na míru Vašim potřebám

Máme mnohaleté zkušenosti s nejrůznějšími formami právnických osob a dalších entit a dokážeme Vám poskytnout komplexní řešení přesně podle Vašich potřeb. Při založení společnosti na klíč vyřídíme pro Vás veškeré nezbytné právní kroky v co nejkratší době. Navrhneme Vám společenskou smlouvu a další zakladatelské dokumenty na základě Vašich požadavků.

Lidé často podceňují zdánlivě banální aspekty, když startují svůj nový business, a po letech toho litují. Stejně tak se stává, že lidé zjišťují postupy na vlastní pěst a jelikož nemají v právu obchodních společností potřebnou praxi, něco přehlédnou nebo špatně pochopí. Namísto toho, aby si nechali založit společnost na klíč, investují mnoho času a úsilí do založení společnosti – přitom s nejistým výsledkem. My umíme potenciální rizika podchytit a založit pro Vás společnost na klíč přesně podle představ. Umíme se správně ptát a poskytnout Vám vhodné řešení.

Zařídíme vše od zakladatelské listiny až po zápis do obchodního rejstříku

Zajistíme pro Vás vše od prvotního návrhu dokumentů přes případné konání valné hromady, účast zkušeného a spolehlivého notáře i zápis společnosti do obchodního rejstříku. Zároveň pro Vás vyřídíme i všechna potřebná živnostenská a další oprávnění, abyste mohli svou společnost na klíč bez jakýchkoli komplikací začít využívat. Zároveň pro Vás můžeme zajistit i další služby, například sídlo společnosti na reprezentativní adrese v centru Prahy.

Víte, jakou společnost chcete? Vyřídíme formality, nebo Vám nabídneme ready-made společnost

Pokud už víte, jakou společnost si přejete, zajistíme pro Vás všechny potřebné a formální úkony. Vy ušetříte čas se zjišťováním přesného postupu i s jednáním s úřady a budete mít jistotu žádoucího výsledku. Pokud máte zájem o ready-made řešení, můžeme Vám nabídnou přímo jednu z našich ready-made společností, které máme předzaložené a zapsané v obchodním rejstříku. Naše ready-made společnosti mají plně splacený základní kapitál a nemají žádnou historii, závazky či pohledávky.

Offshore společnosti | Parker & Hill