Založení a změny

  • Kontaktujte nás

Cenová ponuka

*Souhlas se spracováním osobních údajů.

Smlouva o zpracovani osobnich udaju CZ/Eng

Naše společnost má k dispozici široký tým expertů na korporátní právo, zároveň spolupracuje s těmi nejlepšími notáři. Proto jsme schopni poskytnout Vám vysoce specializované, rychlé a maximálně flexibilní služby v případě specifických potřeb našich klientů při zakládání obchodní společnosti, družstva, či jiné právnické osoby.

Poradíme Vám, jak správně naformulovat text zakladatelských a souvisejících dokumentů. Připravíme pro Vás kompletně Vaši valnou hromadu u našeho notáře, který následně provede přímý zápis Vaší nové společnosti do obchodního rejstříku v nejrychlejším možném čase a s minimálními náklady. V mezičase mezi založením a přímým zápisem pro Vás zařídíme živnostenská či jiná oprávnění, sídlo, apod.

Stejně flexibilně a rychle vyřešíme i jakékoli potřeby změn ve Vaší společnosti, družstvu, SVJ apod. Připravíme pozvánku na valnou hromadu (shromáždění) v souladu se zákonnými požadavky. Připravíme pro Vás veškeré potřebné podklady pro rozhodnutí o změnách a následně Vám pomůžeme s realizací a případným zápisem do obchodního rejstříku.

Offshore společnosti | Parker & Hill